Autoklinik_header_career_v2

Poszukujemy mechaników i lakierników samochodowych specjalizujących się w naprawach powypadkowych

Szukasz ciekawej i praktycznej pracy? Lubisz urozmaiconą pracę w zespole i masz doświadczenie zawodowe w blacharstwie lub lakiernictwie samochodowym? W takim razie złóż podanie o pracę jako blacharz lub lakiernik w naszym warsztacie w Malmö.

autoklinik
autoklinik-6
autoklinik-10

Send an application!

Var god ange ditt namn.
Var god ange ett giltigt telefonnummer.
Var god ange ett meddelande.
Du måste acceptera villkoren.

Miejsce pracy

Autoklinik ma siedzibę w Malmö i jest wyspecjalizowanym warsztatem w pełnozakresowych naprawach powypadkowych. Proponujemy pracę w nowoczesnym warsztacie w sympatycznym zespole techników.

Osoby pracujące w naszych warsztatach zajmują się usuwaniem wgnieceń lub lakierowaniem uszkodzonych samochodów. Lubimy wyzwania i chętnie testujemy nowe pomysły, aby znaleźć najbardziej wydajne i najlepsze rozwiązania. Naszym zdaniem wzajemna pomoc w pracy oraz gotowość do wsparcia współpracowników są bardzo ważne.

Autoklinik umożliwia współpracownikom stałe podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez otwarte i koleżeńskie wsparcie ze strony szefostwa.

Jeżeli będzie to potrzebne to możemy Ci pomóc zorganizować zakwaterowanie.

Podstawowe wymagania w stosunku do starających się o pracę w Autoklinik

Szukamy osób, które lubią dobrze wykonywać swoją pracę i są gotowe podjąć dodatkowy wysiłek dla zadowolenia klienta. U nas każdy dzień wygląda inaczej, co oznacza, że mamy elastyczne podejście preferujące osoby, które mają odwagę proponować rozwiązania i wypróbowywać nowe pomysły. Od naszych pracowników oczekujemy również umiejętności współpracy w zespole, przekładającej się na wzajemną pomoc, która umożliwia jak najlepsze wykonywanie pracy. Poszukujemy osób z doświadczeniem w pracy jako blacharz lub lakiernik samochodowy. Przywiązujemy dużą wagę do charakteru naszych pracowników i oczekujemy zaangażowania w pracę, a także wykazywania się ciekawością i gotowością do nauki.

Pozostałe wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii B (ręczna)
  • Dobra znajomość szwedzkiego w mowie i piśmie

Zgłoszenie należy przesłać pocztą elektroniczną na adres hr@rydsbilglas.se lub poprzez powyższy formularz.

Rekrutacja na różne stanowiska trwa w trybie ciągłym i na bieżąco zatrudniamy potrzebne nam osoby. Nie zwlekaj więc z przesłaniem swojego podania. Czekamy na wiadomość od Ciebie!

Warunki zatrudnienia

Wynagrodzenie stałe miesięczne z możliwością wypłaty tygodniowej lub godzinowej, składka emerytalna, ubezpieczenia

Warunki pracy

Zatrudnienie od zaraz, czas pracy 07 – 16 lub zgodnie z indywidualną umową.

verkstad_1200

Autoklinik jest szwedzką spółką w międzynarodowej grupie Cary Group, w której wszystkie spółki są przedsiębiorstwami rodzinnymi z długoterminową perspektywą działalności, charakteryzującymi się tradycyjnym podejściem do klienta umieszczając go w centrum. Członkostwo Autoklinik w Cary Group umożliwia dalszy rozwój spółki wokół nowych usług zarówna w Szwecji jak i w całej Europie.

Rozwój Autoklinik i nowy zakres oferowanych usług stwarzają interesujące możliwości dalszego profesjonalnego rozwoju dla naszych współpracowników.

KONTAKT

ADRESS

Strömgatan 7, 212 15 Malmö

TELEFON

040 - 93 14 50

VÅR INTEGRITETSPOLICY

Hur vi behandlar dina uppgifter.

E-POST VERKSTAD

service@autoklinik.se

E-POST SKADEÄRENDEN

skada@autoklinik.se

E-POST RESERVEDLAR

reservdelar@autoklinik.se

ÖPPETTIDER
Mån-Tors
07:00 – 16:00
Fre
07:00 – 15:00
Lör-Sön
Stängt
ÖPPETTIDER
Mån-Tors
Fre
Lör-Sön
Stängt